Wracamy na naszą stronę!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy w najbliższym czasie uzupełnimy aktualności. Chcielibyśmy w skrócie poinformować was o naszej pracy na przestrzeni ostanich miesięcy, jednocześnie prepraszamy za brak aktywności na stronie.

Chcąc prześledziś naszą działalność zapraszamy na nasz profil FACEBOOK.

Szkolimy w szkołach i przedszkolach, kursanci to nauczyciele i pracownicy obsługi. Kazdy powinien wiedzieć jak pomagać, a my tego uczymy!

W ostatnim czasie zabezpieczaliśmy Turniej Piłkarski zorganizowany przez firmę TRI (Poland) Sp. z o.o. który odbył się na sali Zespołu Szkół nr 4 w Wolbromiu, oraz Ogólnopolski Turniej Charytatywny w Olkuszu.

Wystartowaliśmy z naszym PORADNIKIEM. Informacje znajdujące się w nim mają za zadanie przybliżyć Wam wiedzę na temat tego jak funkcjonuje Służba Zdrowia w Polsce oraz przypomnieć zasady udzielania pierwszej pomocy.

Numer 112 został wprowadzony do sysytemu powiadamiania, jako jednolity ogólnoeuropejski numer alarmowy. Ideą funkcjonowania jest uzyskanie pomocy służb odpowiedzialnych za ochrone życia, zdrowia, bezpieczeństwa oraz porządku publicznego.

Krótka relacja z Dnia Edukacji Narodowej, gdzie prowadziliśmy szkolenie w Zespole Szkół w Zarzeczu :)

Dzięki udostępnieniu sali w jednym z centrów fitnes, mieliśmy okazję zorganizowania dla Fundacji TRENUJĘ POMAGAM szkolenie z  pierwszej pomocy.

Dziecięce marzenia, każdy je miał! 

4 sierpnia 2015 r. w Domu Kultury w Wolbromiu odbyło sie spotkanie z dziećmi w którym bralismy czynny udział!

Zakończyliśmy projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, założeniem było przeszkolenie 300 dzieci i 60 osób dorosłych z obszaru Lokalnej Strategii Rozwoju. Na zakończenie po uzupełnieniu niezbędnej dokumentacji i podsumowaniu operacji, śmiało można powiedzieć że projekt został zrealizowany z nawiązką.

Po długim czasie oczekiwania na naszą stronę internetową, już wystartowaliśmy z odsłoną naszej działalności w sieci. Dzięki witrynie internetowej znajdziecie informacje dotyczące, aktualności związanych z pierwszą pomocą i działalnością firmy KAR-MED, oraz kontakt do NAS.

Dzięki zakładce OFERTA uzyskacie Państwo informację na temat szkoleń, kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy, oferta skierowana jest dla każdego klienta.