W ostatnim czasie zabezpieczaliśmy Turniej Piłkarski zorganizowany przez firmę TRI (Poland) Sp. z o.o. który odbył się na sali Zespołu Szkół nr 4 w Wolbromiu, oraz Ogólnopolski Turniej Charytatywny w Olkuszu.

Turniej w Wolbromiu zorganizowany został dla firm zlokalizowanych w powiecie olkuskim, dzięki czemu przyciągnął uwagę wielu drużyn z okolicy, a co za tym idzie kibice także dopisali. Piłkarze zostali wyłonieni z pracowników firm, które zgłosiły swoje uczestnictwo. Po raz kolejny firma TRI (Poland) Sp. z o.o. zaufała nam w zabezpieczeniu eventów organizowanych przez siebie.

Wielkim wydarzeniem był także zorganizowany przez „Olkuski Słowik” Ogólnopolski Turniej Charytatywny w którym udział wzięły młodzieżowe drużyny z całej Polski. Uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu i dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas organizatorzy!

Oba turnieje były zabezpieczane przez naszego Ratownika Medycznego, który czuwał nad bezpieczeństwem zawodników i kibiców. Kilkukrotnie interweniowaliśmy na boisku oraz poza nim.